‘Özel Çocuk’ Arda Güler İspanyol Basınını Salladı!

Arda Güler’in performansında İspanyol basınında övgüyle bahsedildi. Arda hakkında yapılan yorumlar şöyle:

“KALİTESİNİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ”

Marca: “Topu aldıktan sonra kendi sahasına dripling yapan Türk futbolcu, kalitesini bir kez daha gösterdi. Arda kendini göstermek ve taraftarını etkilemek için oldukça istekli görünüyor. Saklanmıyor ve sürekli topu istiyor. Karakterini ortaya koyuyor. Ancelotti sihirli bir değneğe dokundu. Arda bu sezon pek fazla dakika almadı ama şans bulduğu her seferinde yeni bir şeyler icat etmeyi başarıyor.”

Depor: “Arda Güler topu ustaca kontrol etti ve düzgün bir vuruşla fileleri havalandırdı. Granada kalecisinin yapacak bir şeyi yoktu. Arda oynadığı toplamdaki 210 dakikada lig sezonundaki birikimlerini katladı.”

“BİR AN ÖNCE KULLANILMASI GEREKEN BİR PERFORMANS”

Meridiano: “Genç Türk süre aldığı dakikalarda gelecekte önemli bir isim haline gelebileceğini gösteriyor. Ayaklarının altındaki yeteneği ortaya koyan ve bir an önce kullanılması gereken bir performans. Yeni sezon kadro yapılanmasında en önemli konulardan biri genç oyuncunun durumu olacak.”

El Desmarque: “Türk futbolcu La Liga’da gol atmak için en az dakikaya ihtiyaç duyan oyuncu. Ligde sadece 255 dakika içinde şimdiden üç gol attı.”

​​​​​​​

“BU ÇOCUK ÇOK ÖZEL”

AS: “Bu çocuk çok özel. Türk futbolcu bir önceki hafta San Sebastian’da yaptığı gibi yine fileleri havalandırdı. Granada karşısında golünü harika bir vuruşla attı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir